Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Вперше на сайті


Нареченим


нареченіПортал «Наречена.lviv.ua» присвячений організації весілля у Львові.

Якщо ви наречені, вам стане в нагоді каталог компаній, де ви знайдете інформацію про тих, хто надає весільні послуги. Контакти та фотографії кафе чи ресторану для весілля, портфоліо фотографів, флористів, тощо.

Найкращий порадник - досвід. Для обміну досвідом і існує наш весільний блог.  Там спілкуються як майбутні молодята, так і вже одружені. У блогах Ви отримаєте не лише відповіді на свої питання, але й зможете поділитися новинами, переживаннями і розповісти, як відбувається ваша підготовка до весілля у власних темах у блозі

Розповіді про проведені весіллях, найцікавіші фотографії - у весільних звітах наших користувачів. Якщо ви захочете поділитися з нами своєю розповіддю, зареєструйтесь на сайті і розмістіть свій звіт.

Активні дописувачі блогу отримають дисконтну картку*. Вона дозволить заощадити до 15% вашого весільного бюджету. Залишилось написати 20 повноцінних заміток у своєму блозі і прийти за карткою.
*СКОРО БУДЕ(але писати замітки можна вже).

Але для цього всього треба спершу зареєструватись :)

 

Весільним компаніям


Наша аудиторія - наречені, що готуються до весілля, а також ті, чиє весілля вже відбулось, але залишився досвід і є бажання ним поділитися.

Якщо ви професіонал і пропонуєте весільні послуги чи товари, то для вас на сайті передбачені різні способи розміщення інформації.

У першу чергу, звичайно, варто звернути увагу на каталог весільних компаній - тут зібрано більшість Львівських компаній, що працюють у весільному бізнесі.

Каталогом користуються не тільки ті, хто готується до весілля, в різні рубрики каталогу відвідувачі потрапляють з пошукових систем.

Крім того, ви можете створити міні сайт вашої компанії і розміщувати новини, інформацію про знижки, тощо на сторінках цього сайту.

Учасники каталогу можуть стати членами Дисконтного клубу порталу «Наречена». І надавати знижки для користувачів сайту.


Якщо Вас зацікавила реклама на нашому порталі, Ви можете ознайомитися з прайсом в розділі «Реклама».

Ми готові до співпраці, обговорення ідей та пропозицій. Ми будемо раді прояву ініціативи!

 

 

 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки