Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Українці почали частіше одружуватися і рідше розлучатися

Додано: 2012-02-04 00:17:02 max247 max247
Цікаве на весіллі


В Україні у 2011 році в порівнянні з попереднім роком збільшилася кількість шлюбів і зменшилася кількість розлучень.

Про це заявила на прес-конференції головний спеціаліст Департаменту у справах цивільного стану громадян Укрдержреєстру Олександра Падучак.

Вона зазначила, що в 2011 році шлюбів зареєстровано майже на 50 тисяч більше, тобто на 16%, ніж в 2010 році. Якщо в 2010 році було зареєстровано майже 306 тисяч шлюбів, то в 2011 році майже 350 тисяч шлюбів.

Зі статистикою розлучень складніше. 27 липня 2010 року вступив в дію закон, яким вносились зміни до законодавства щодо державної реєстрації актів.

Цими змінами передбачено, що рішення суду про розірвання шлюбу – це є остаточний документ, який підтверджує факт розірвання шлюбу. В зв’язку з цим, громадянам не треба йти до відділу реєстрації актів цивільного стану з цим рішенням, щоб зареєструвати розірвання шлюбу, а раніше ця процедура була обов’язковою.

Олександра Падучак зазначила, що в неї судової статистики немає, тому, якщо говорити про статистику щодо реєстрації розірвання шлюбу, то в 2011 році їх зареєстровано майже в два рази менше ніж в 2010 році. В 2011 році було зареєстровано 61 872 таких актів, в той же час в 2010 році цей показник був удвічі більшим - 126 тисяч.

Найбільше зареєстровано розірвання шлюбів в Донецькій області - 6 746 розлучень (11% від загальної кількості) по Україні, в Дніпропетровській області - 5702 розлучення (9,2 %), в місті Києві - 4832 розлучень.

Також високий показник в Харківській, Одеській, Луганській областях. Найменше розлучень зареєстровано в західному регіоні, зокрема, в Закарпатській області - 809 , Волинській - 846, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій областях.

Психолог Тіна Берадзе зазначила, що дуже багато розлучень припадає на пари, які прожили три роки. Скоріш за все, за цей період "проходить закоханість під час якої хлопці і дівчата не бачать недоліків один в одному", а потім починають помічати багато речей, з якими їм тяжко миритися, тому в "цей період розлучається кожна друга пара".

Також багато розлучень в парах, які прожили 7 років в шлюбі. Психолог підкреслила, що в Україні в порівнянні з іншими країнами Європи українські жінки в матеріальному плані дуже погано захищені після розлучення.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки