Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Стаємо красунями завдяки полуниці

Додано: 2010-06-20 10:27:07 kit kit
Краса та здоров'я


Косметологи полуницю надзвичайно поважають. Славу їй в основному приніс вибілювальний ефект: коли шкіра вкривається пігментними плямами, її рятує полуничний сік, він найкращий засіб для виведення плям! Найліпше діють полуничні маски (полуниця, лимонний сік і ложка меду), а ще можна – це дуже аристократично – вранці протирати обличчя полуничним льодом.

Згодом встановили, що, крім вибілювального ефекту, ця ягода має низку й інших властивостей, що добре впливають на шкіру. Полуниця – прекрасний антисептик, саліцилова кислота, що міститься в ній, має відлущуючу дію. А це означає, що полуничний пілінг чудово оновлює шкіру. Але головне з’ясувалося не так давно, за що цю ягоду піднесли до небесних висот – мідь, що міститься у ній, стимулює вироблення колагену, який підтримує шкіру пружною.

Зараз полуничний сезон у розпалі, тож кожен може на собі випробувати її цілющі властивості. Косметологи кажуть, що навіть прості маски з полуничної кашки, якщо їх робити 2 – 3 рази на тиждень, дадуть фантастичний ефект.

Олена Мусієнко

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки